call+48 500-803-990
mailzielseba@interia.pl
shopping_cartSKLEP
keyboard_arrow_right

SPRAWDŹ NASZE MASAŻE

Masaże


Zapraszam Państwa do korzystania z rehabilitacji w domu pacjenta.
Miejscem mojej pracy jest Państwa dom i właśnie w domowej atmosferze uzyskamy najlepsze efekty.

W zakres usług wchodzi:

Masaże:

Rehabilitacje:

Zadbaj o swoje leczenie już dziś nie czekaj aż leczenie stanie się twoim obowiązkiem.
W dobie 21 wieku żyjemy w ciągłym stresie i pośpiechu niezastanawiając się nad tym co się dzieje z naszym organizmem.
Pewnych skutków możesz uniknąć sam!

Zacznij już dziś prowadzić zdrowy tryb życia, a unikniesz w przyszłości poważnych chorób oraz będziesz się cieszyć ze swojej sprawności fizycznej.

Wpływ masażu na organizm.

Masaż nie tylko uspokaja i relaksuje, ale również wpływa niezwykle dobroczynnie na czynności organizmu. Jako bodziec mechaniczny, wywołuje on w organiźmie człowieka liczne zmiany i reakcje o charakterze ogólnym i miejscowym.

Skóra

Masaż pobudza krążenie i czynność wydalniczą gruczołów skóry, co przyczynia się do jej lepszego odżywienia i zdrowego wyglądu. Usuwa martwe komórki naskórka i likwiduje lub zmniejsza zrosty i zgrubienia.  Ponadto powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej, co wspomaga proces odchudzania. Msaż przeciwdziała wielu chorobom i uszkodzeniom skóry, zapobiega powstawaniu odleżyn.

Mięśnie

Dzięki pobudzeniu krwioobiegu masaż powoduje szybsze dostarczanie substancji odżywczych i tlenu d mięśni, a co za tym idzieich szybszy rozwój. Wywoływane przez masaż napięcie w mięśniach przeciwdziała ich zanikowi, zwiększa elastyczność oraz przyspiesza regeneracje.

Układ Krążenia

Masaż stymuluje układ krwionośny do wzmożonej pracy, co powoduje lepszy przepływ krwi i  limfy, a co za tym idzie szybszy transport substancji odżywczych i odprowadzanie szkodliwych produktów przemiany materii, co  działa niezwykle dobroczynnie na cały organizm, odżywiając i oczyszczając tkanki. Pobudzając naczynia włosowate, masaż również działa przeciwzakrzepowo.

Układ Kostny

Masaż może zwiększyć ruchomość stawów i przyspieszyć ich regenerację po wysiłku. Wzmacnia stawy i więzadła, przeciwdziałając kontuzjom. Jest również wspaniałym sposobem na odżywienie i dotlenienie układu kostnego.

Układ Nerwowy


Nikogo nie trzeba przekonywać o wspaniałym, kojącym i relaksującym wpływie masażu na psychikę. Oprócz oczywistych kojących oddziaływań zabieg ten poprawia czucie powierzchniowe i głębokie oraz ułatwia przewodzenie bodźców nerwowych. Pomaga przy zmęczeniu oraz huśtawce emocjonalnej, wycisza i ułatwia skupienie.

Rehabilitacja w warunkach domowych przysługuje pacjentom, którzy ze wzglęu na brak możliwości samodzielnego przemieszczania się nie mogą dotrzeć do placówek udzielających świadczeń w warunkach ambulatoryjnych, a wymagają rehabilitacji.

Rehabilitacja domowa realizowana jest u chorych rokujących poprawę, z zaburzeniami funkcji narządu ruchu spowodowanymi:


call
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
+48 500-803-990
Masaże Masaż Klasyczny Masaż Leczniczy Masaż Relaksacyjny Masaż Limfatyczny Masaż Sportowy Masaż Odchudzający/Ujędrniający PNF Kinezyterapia - Gimnastyka Lecznicza Elektrostymulacja Światłolecznictwo